Блочні котельні BREEZE КВТ 100-750

Модель КВТ
Серія BREEZE Heating
Тип котла промисловий твердопаливний
Потужність від 100 до 750 КВт
ККД % 82-87
Час горіння від 2 до 7 годин
Робоча температура +60…+95
Паливо Дрова, кам’яне вугілля, торф або тирса в брикетах

Опис товару

Блочно-модульні котельні торгової марки BREEZE які виробляються і пропонуються до продажу компанією ТОВ « Олбрізсервіс» представляють собою цілісний технічний комплекс, повністю готовий до введення в експлуатацію.

БМК ТМ BREEZE повністю автоматизовані установки, створюються на технологічній основі водогрійних котлів типу BREEZE КВТ, призначені для опалення і гарячого водопостачання виробничих, житлових і громадських будівель і споруд , а так само сільськогосподарських об’єктів, обладнаних системами водяного опалення відкритого або закритого типу з примусовою циркуляцією теплоносія :

– номінальною тепловою потужністю від 100 кВт до 750 кВт,

– робочим тиском води в системі до 0,4 МПа (4,0 кгс/см2),

– максимальною температурою води в системі опалення 95 º С.

Блочна котельня повністю скомплектована всім необхідним обладнанням , автоматикою, запірною арматурою та групами безпеки (за бажанням замовника), поставляється на об’єкт готової до підключення і запуску.

Блочні котельні ТМ BREEZE транспортабельні, компактні і прості в прив’язці до системи опалення.

Блочно-модульна котельня може бути використана як повністю самостійне джерело теплопостачання, так і як резервна, і встановлена на полегшеній підставі безпосередньо біля споживача тепла.

Блочно-модульні котельні торгової марки BREEZE, помітно відрізняються високими техніко-економічними показниками, бездоганною якістю, оптимальним співвідношенням “ціна-ефективність-якість”, простотою в монтажі і обслуговуванні, надійністю в роботі. Вся продукція сертифікована.