Кран кульовий BREEZE 11с031п

DN
Модель 11с031п
Серія BREEZE Underground
Тип з’єднання зварювання/зварювання
Тип проходу стандартнопрохідний
Тип приводу для підземного встановлення
Клас герметичності А
Робоча температура -35….+180ºС
Тиск PN16, PN25
Робоче середовище вода, природний газ, нафтопродукти, інертні гази… Докладніше…

Опис товару

BREEZE Underground: крани з подовженим штоком

Даний вид арматури може бути застосований як під теплоізоляцію, так і для безколодязної прокладки. На малюнку нижче зображений кран 11с031п для підземного встановлення під ковер по ТУ 400-28-91-75.

BREEZE Underground: крани з подовженим штоком

Крани кульові з цільнозвареним корпусом (серія Europe) завдяки своїй формі легко теплоізолюються. Загальні вимоги щодо встановлення та монтажу трубопровідних кранів відповідно СНиП 41-01, вимоги до теплоізоляції та тепловим мережам – СНиП 41-02, ізолюючі матеріали теплопроводів повинні відповідати СНиП 41-03, нормам пожежної безпеки та обиратися в залежності від конкретних умов та способів прокладки. Крани для підземного встановлення не повинні бути під навантаженням від трубопроводу та просідання ґрунту. Рекомендується виконати попередню бетонну підготовку кранового вузла.

В залежності від умов безколодязної прокладки (вага та діаметр труб, запірної арматури) може знадобитися забивка свай або інші підготовчі роботи. Після цього проводиться монтаж та перевірка якості звареного шва. Важливо не перегріти кран при зварюванні та не закривати його до повного охолодження. Крани кульові для підземного встановлення повинні бути захищені від корозії нанесенням ізоляції посиленого типу по ГОСТ 9.602.

Крани з подовженим штоком виготовляються під замовлення клієнта. Для того, щоб оформити замовлення Вам необхідно заповнити спеціальну форму. В ній Ви вказуєте всі необхідні параметри для виготовлення даного виду крану.