Вхідний контроль якості

Вся металопродукція, що надходить на підприємство, проходить, в обов’язковому порядку, процедуру вхідного контролю, в яку входить:

  • перевірка супровідної документації, що засвідчує якість (сертифікату, паспорту);
  • перевірка маркування, тари, пакування;
  • візуальний контроль;
  • перевірка геометричних розмірів;
  • перевірка марки матеріалу (хімічного складу), механічних властивостей, структури.

Для перевірки механічних властивостей зразки металопродукції проходять випробування у випробувальній лабораторії «ТЕСТОЛ», яка є структурним підрозділом ТОВ «Олбрізсервіс».

Виробничі потужності

Наше підприємство виготовляє понад 400 000 кульових кранів на рік, умовним діаметром від DN15 до DN400.

На ряду з кранами завод займається виготовленням твердопаливних котлів потужністю від 16 до 250 кВт, призначених для централізованого опалення будівель із водяними системами опалення з природною або штучною циркуляцією теплоносія.

Методом гарячого штампування з подальшою механічною обробкою виготовляються фланці плоскі (згідно з ГОСТ 12820) та комірцеві (згідно з ГОСТ 12821), котрі призначені для з’єднання труб технологічних трубопроводів з температурою робочого середовища від мінус 30 до плюс 300 ˚С.

Річний випуск фланців усіх типорозмірів коливається в межах від 500 000 до 800 000 одиниць, що зумовлено попитом на них.

Підприємство займається також виготовленням деталей трубопроводів, таких як відводи стальні типу 2D та 3D, а також переходи концентричні. Налагоджена лінія з виготовлення сталевих дискових затворів із резиновим та фторопластовим ущільненнями. Під замовлення виготовляються також рукава високого тиску (РВТ) для гідравлічних машин.

Повний цикл виробництва

На підприємстві організовано повний цикл виробництва, усіх елементів крана: від запірної кулі та штока до фланців, фторопластових ущільнень та тарілчастих пружин виготовляються на одному підприємстві, що дозволяє ефективно керувати якістю продукції. При розробленні технологічних процесів та організації виробництва були залучені західноєвропейські спеціалісти та консультанти.

Квалiфiкований персонал

Перед запуском у виробництво над кожним виробом працює команда кваліфікованих інженерів.

На сьогоднішній день на підприємстві задіяно понад 500 чоловік, котрі працюють на трьох механічних заводах, що складає виробничу базу компанії Олбрізсервіс.

Кожен цех працює у відповідності з сучасною європейською системою управління якістю, що відповідає ISO 9001:2015.

Одним із структурних підрозділів є акредитована, відповідно ДСТУ ISO/IEC 17025, випробувальна лабораторія «Тестол» та навчальний центр з підготовки та навчання персоналу робочим спеціальностям.

Контроль якості

Контроль якості продукції, що випускається, проводить відділ технічного контролю. Даний підрозділ проводить ретельну перевірку всіх комплектуючих деталей продукції у процесі їх виготовлення та зберігання, а також проводить контроль готової продукції.

Випробуванням на міцність та герметичність піддається кожен виріб у відповідності із діючими державними нормативними документами.

Процедури випробувань, час витримки під тиском, а також випробування тиском відповідають ГОСТ 21345 та додатку А EN 12266-1.