Виробник трубопровідної арматури
Олбрізсервіс

Про нас

28 років досвіду роботи на ринку

трубопровідної і запірної арматури.

22 роки досвіду у сфері виготовлення

трубопровідної і запірної арматури.

1995 рік - Створено ТОВ «Олбрізсервіс» як торгову компанію.

1997-1999 рік - розпочате власне виробництво деталей трубопроводу.

2001 рік - запущена лінія виготовлення розбірних сталевих кульових кранів, які завдяки своїй надійній конструкції і по сьогоднішній день користуються величезним попитом.

2007 рік - виробництво кульових кранів було розширено лінійкою цільнозварених кранів, яких на сьогоднішній день випускається понад 30 різновидів.

2012 рік - стартувало виробництво поворотних дискових затворів типу «Батерфляй».

2015 рік - виготовлення твердопаливних котлів.

2016 рік - лінійка цільнозварених кранів була доповнена моделями які використовуються на паропроводах.

Колектив заводу «Олбрізсервіс» постійно працює над розширенням асортименту продукції.

З 2010 року вся продукція заводу випускається під власною торговою маркою BREEZE.

Основна продукція заводу:

  • сталеві кульові крани,
  • дискові поворотні затвори,
  • твердопаливні котли,
  • деталі трубопроводу (відводи, переходи, фланці).

Власна торгова марка

«BREEZE»

Завод оснащено сучасним технологічним обладанням

На підприємстві організовано повний виробничий цикл

На сьогоднішній день ТОВ «Олбрізсервіс» є одним з найбільших заводів з виробництва трубопровідної арматури на території східної Європи. Для виготовлення фланців і корпусів моноблочних кранів застосовується технологія гарячого штампування з використанням кривошипних пресів зусиллям від 1600 до 2500 тон та молотів. Якість зварних швів забезпечується використанням повністю автоматизованого зварювання та обладнання австрійської фірми Fronius.

Куля та штоки арматури - деталі, що потребують точної обробки - виробляються на верстатах з ЧПУ та оброблювальних центрах виробництва тайванської фірми Dahlih .

Фторопластові та пластикові елементи виготовляються у власних печах з комп’ютерним управлінням.

Виробничі потужності підприємства розміщено на двох майданчиках: м. Обухів Київської області, с-ще Гусятин Тернопільської області Уся комплектація виробляється заводом, що дозволяє забезпечити високу якість готової продукції.

У нас працюють талановиті і перспективні спеціалісти: інженери, конструктори, технологи, енергетики, токарі, фрезерувальники, - десятки посад, в яких зайняті працьовиті та відповідальні люди.

На заводі працює близько

600 чоловік

Якість продукції Breeze

Кульові крани, дискові затвори, опалювальні промислові та побутові котли, фланці та інша продукція ТОВ «Олбрізсервіс» виготовляється під належним технологічним контролем ВТК заводу та органів сертифікації. На підприємстві діє система менеджменту якості ISO 9001 що підтверджено міжнародним сертифікатом. Відтак, трубопровідну арматуру виробництва Олбрізсервіс можна використовувати для тепло-, водо-, газопостачання, та нафтопродуктів. На підприємстві діє лабораторія, сертифікована за ДСТУ EN 17025. Вся продукція заводу має серійні номери, що забезпечує якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування.